למכירה דירת גן בשמבור, תיווך בבלעדיות Pre-Sale דירה 1, הירקון 18

  • הדמייה ממזרח
  • הדמייה ממערב
  • דירה 1_opt

מספר נכס : 200220

הדירה נמכרה! ₪3,300,000 - הירקון 18, חיפה
137 מ"ר165 מ"ר4 חדרי שינה2 שירותים2 חנייהממ"ד1 מעלית1 מחסן  הוסף לרשימה שלך הדפס

פרויקט פנינת שמבור ברחוב הירקון מספר 18 יצא לדרך וברצוני להזמין אתכם לחוויית מגורים שלווה ויוקרתית במיקום אדיר בלב השכונה המבוקשת.
בימים אלו הושלם שלד הבניין באחד המקומות היפים בעיר.
מדובר בבניין אינטימי, בן שש קומות ו – 12 דירות בלבד.

אני מזמין אתכם להצטרף לפרויקט הירקון 18 לרכוש ולעצב על פי טעמכם האישי אחת מהדירות המוצעות למכירה בבלעדיות במחירים אטרקטיביים במיוחד.

הירקון 18, דירה 1:
דירה גן שטוחה, מפנה דרום מערבי, מרווחת מאוד עם מפנה דרום מערבי. שטח הגינה הוא 165 מ"ר, היא מתוכננת נכון עם שטחי אירוח נרחבים, פיתוח מלא ועדיין ישנה גמישות תכנונית מלאה.

לכל דירה בפרויקט הירקון 18, לפחות חניה אחת, לדירה מספר 1 שתי חניות פרטיות, נגישות מלאה ומפרט עשיר מתוך מגוון רחב ביותר של חיפויים ואביזרים.

הרחוב השקט והחד סטרי, הקרבה לציר מוריה, כיכר ספר ולמבחר מוקדי המשיכה בכרמל תוך שילוב הנוף והשלווה האופיינית למיקום הזה הופכים את פרויקט הירקון 18 לאחד המובילים בעיר.
לבחירתכם בבניה איכותית שלוש דירות יוקרה שטוחות, שתי דירות גן עם גינות גדולות ושתי דירות פנטהאוז מרווחות עם נוף חלומי, מרפסות ענק ושתי חניות פרטיות.

זו ההזדמנות שלכם לשנות לתמיד את חווית המגורים שלכם ולעבור לגור בעורף ציר מוריה, בכרמל, בחיפה.
צלצלו אלי לפרטים נוספים. 052-3425357.

יניב הס – מתווך דירות בוטיק. בחיפה, הרצליה ומה שביניהן.

מספר מילים על המשווק: יניב הס
משרד בוטיק הפועל במקצועיות ובדרך ארץ עם ניסיון של 19 שנים. אנו מתמחים בשיווק דירות יוקרה וניהול תיקי לקוחות ברמה הגבוהה ביותר תוך איכות שירות בלתי מתפשרת.
מטרתנו ליצור עבור כל לקוח סביבה ידידותית ונעימה, תוך שימת דגש על הקשבה וזיהוי הצרכים האמיתיים עד להשלמת העסקה לשביעות רצון הצדדים.

לרשותכם,
יניב

מפת השטח

פרוייקטים דומים