הגיגי נדל״ן

עדכונים אחרונים

יניב הס תיווך בוטיק

בבית.


התנהלות בימי קורונה.

מנהיגי המשק מהלכים עלינו אימה באמצעות שלוחיהם במהדורות "חדשות" הטלוויזיה, העיתונים והרדיו, אבל אני מתעקש לקרוא  – בין השורות בצדי הטורים ובדפים האחרונים – את החדשות והעובדות המתאימות לי.
אני שומר על קיום ההנחיות לציבור משום שאני אדם שומר חוק, אבל משום שאני יודע לקרוא ובוחר לקרוא את מה שמתאים לי אז אני לא דואג לחלות מהווירוס. לאהובים עלי שכבר חגגו שישים ושבעים אביבים אני מקפיד להתקשר ולדאוג לרצף שיחות טלפוניות ובמקרה הצורך להקפיץ להם את מחסורם מבעד חלון המרפסת בשביל לשמור על מרחק הנגיעה החדש, מאתיים סנטימטרים ובמשך לא יותר מתשע מאות שניות.

הנשים שסביבי עסוקות בענייניהן, והן עסוקות מאוד למרות העבודה המוגבלת והחופש הכפוי מבית הספר. הלמידה מרחוק מתבצעת והטלוויזיה מחוברת לשלל מדיות, כשמסכים בגדלים שונים מקיפים אותה על פי הצורך. לעיתים הן מזכות אותי במשחק קטאן ואולי אף ברצף של כאלה ואצלי, אני יודע, התברכתי, מלאכות הבית מתחלקות בין יושביו כך שהכל מתנהל בנעימים.

ברם – אולם, אנחנו לא חפים מחששות. העדכונים נכנסים למרות ניסיונות ההגנה שלי – מנותקים לגמרי הרי אי אפשר להיות – ואז אני משתדל להרגיע, חברים, מדובר בספין-אוף של שפעת, אנחנו חזקים וכו'…
את הווירוס לא אגרש בעצמי ואולי הוא בכלל כבר מבלה אצלי ואני לא יודע, כך שלדאוג לא יעזור.
הולך להכין מרק כרוב.