הגיגי נדל״ן

עדכונים אחרונים

יניב הס תיווך בוטיק

במשרד.

מה לעזאזל מנהיגי המדינה הזאת עושים למען אזרחיה?
לעובדות, לעובדים, למפרנסות ולמפרנסים, למשלמות ומשלמי המיסים המממנים את משכורתיהם?

מזה 21 שנים שאני עוסק בתיווך, עובד במסירות למען לקוחותיי ומתפרנס בכבוד. לעיתים בקושי לעיתים ברווחה אך תמיד בכבוד. עבודת תיווך הדירות אפשרה לי תמיד להיות נוכח בחיי הילדות וקשוב לצרכי המשפחה והחברים וספקה את כל צרכינו.
לקוחות רבים נתנו ונותנים בי אמון רב ומבקשים אותי גם בימים אלה לפעול למען מכירת הנכסים שלהם במסגרת הקמפיין הייחודי שלי לשיווק נכסים בבלעדיות. זה מאוד מחמיא. לדעת שמתקשרים אלי, שפונים אלי, שמכירים את שמי. עבדתי מאוד קשה בשביל זה שנים ארוכות, והנה הפירות באים.
הצורך למכור נכסים, גם בחיפה, גם בהרצליה, (ומה שביניהן בקיסריה, בזכרון יעקב, ברמת השרון וכו') מביא לקוחות לפנות אלי, בין אם כאלה שמכירים אותי אישית ובין אם כאלו ששמעו עלי מפי חברים.

זו קורת רוח נהדרת.

ואז הגיעו הזמנים המיוחדים האלה.
שוק תיווך הדירות, מין הסתם, מחובר בטבורו למנהגי מכירה וקניה של נדל"ן. הרי בזה אני עוסק: בזיהוי צרכים של לקוחות, תוך מענה אישי מסור וסגירת עסקאות עבורם. אבל בהיעדר מנהג הקניה והמכירה כלומר כשאנשים לא נוהגים לקנות ולמכור, ובכן, אני לא מתנהג בכיוון של להתפרנס…

חששות, פחדים והלך מחשבה אפוקליפטי נכפה עלינו כבר תקופה ארוכה, אירן, ערבים, פצצות, גרעין ועתה וירוס נורא – והכל ארוז באמצעים דרמטיים של סגר ונאום יומי של ראש ממשלה מודאג.
אני סקפטי מאוד לגבי ההיקפים וההפחדות ואין בי אמון במידע המטפטף מהנאום לאומה. אני מוצא עצמי נענה לדרישות הממלכתיות ולא מתקהל, נפגש בטווח של… וכל הזמן רוחץ ידיים…

מזה ימים ארוכים קפא הטלפון שלי לחלוטין, כאילו אחזו שד. למרות קמפיין שיווקי מלא ויקר עבור עשרות נכסים, כולל שילוט בולט, פרסום בעיתונות, פרסום באמצעות עלונים וכמובן פרסום אינטרנטי רחב ביד2, בפייסבוק, באתר מדלן ובאתר החברה, למרות שהכל פועל והכל עובד, ישנן אפס פניות. 100% הקפאה. למי יש מצב רוח לקנות דיורת היום? אולי רק משקיעים זריזים.

הקשיים היו נוכחים טרם קרקס הקורונה המהתל בנו אבל עתה אין ספק כי אנו בעיצומה של סערה שגליה עוד יכו בחופנו והסטגנציה בשוק הנדל"ן תישאר אתנו: כן, ללא קשר להפחדות ולאיומים על מדביקים, חולים, מאושפזים ועשרות אלפי המובטלים, מצב הרוח הלאומי יקבע את הקיים: בשבועות הקרובים לא יקרה כלום.

אבל, אני מציץ קדימה ובעיני שלי אני רואה קיץ ישראלי חם, דביק ובעיקר רגיל, כזה שמאופיין בחיים שחזרו למסלולם.
לא, מחירי הדירות לא יתרסקו.
לא, אנשים לא יהיו ברחובות.
לא, לא תהייה מלחמת אחים.
לא ימותו אלפים.

אז אם אתם מבקשים להתעודד בתכניות למכור או לקנות דירה בעתיד הקרוב אני יכול לעזור. צלצלו.

חזקו ואמצו, בריאות ונחת