הגיגי נדל״ן

עדכונים אחרונים

מסירת הנכס האישי שלנו לטיפול בלעדי של סוכנות נדל"ן מובילה מלווה לעיתים בחששות כבדים המבוססים על שמועות וניסיון אישי לא מוצלח של מכרים שנכוו מההתקשרות העסקית.

רגע לפני שאתם שופכים את התינוק עם המים, לפניכם תאור קצר של הדרך המהירה, הטובה והמשתלמת ביותר למכירת דירה.
תנאי ההתקשרות בהסכם הבלעדיות פשוטים ומעוגנים בחוק המתווכים. על פי החוק תוקף ההסכם מוגבל לחצי שנה, כאשר בתקופה זו מתחייב סוכן הנדל"ן למספר פעולות שיווקיות פרטניות לנכס המדובר.
בתמורה לכך, בכל מקרה שבו יימכר הנכס במהלך תקופת ההסכם, יהיה זכאי הסוכן לקבלת שכר טרחה.

אז למה להתעקש על הבלעדיות?
רשת של שיתופי פעולה
יניב הס משווק נכסים בבלעדיות על פי תוכנית מובנית מראש, כזו שכוללת עד פי חמישה מההיקף הנדרש בחוק. משרדים מקומיים חזקים, כמו גם זיכיונות של רשתות גדולות שמתפשרים על עבודה ללא "בלעדיות" מבטיחים פעילויות שיווק ומכירה מגוונות. ברם, מקיפים ככל שיהיו הם לא יוכלו לשקף את היתרונות האמיתיים של הטיפול הבלעדי.
מחויבותי למשימה, הכישורים ויכולות ניהול המו"מ באים לידי ביטוי כבר בפעולות המכירה בזמן הצגת הנכס.
למתווך הפועל בשיטות מיושנות לא כדאי להשקיע בנכס שפרנסתו ממכירתו לא מובטחת. לעומת זאת, במשרד "יניב הס" לא נהסס להשקיע כסף ומרץ דווקא משום ששכרנו מובטח. במצב זה נפעיל מערכות שלמות ויקרות של חשיפת הנכס בקרב כלל המתווכים הנמצאים בסביבה.

תוך הפעלת קמפיין שיווקי אלמד ואכיר הנכס הספציפי וסביבתו על בוריים, אכין אותו לקראת כל ביקור תוך הדרכת הדיירים, ואף אקים רשת של שיתופי פעולה בין משרדיים שכל מטרתם היא מכירה מוצלחת.
כל אלו, למעשה, אינם מנת חלקו של מתווך העובד בשיטות מיושנות.

פרסום ייחודי
יניב הס. תיווך בוטיק: ניהול מכירת הנכס בבלעדיות.
המשרד יפעל למכירה מוצלחת במספר אופנים, תוך השקעת כספים רבים לאורך כל תקופת המכירה בין אם תמשך שבוע ובין אם תתארך לתקופה של שלושה חודשים. אנו דואגים לפרסם את הדירה במודעות ייחודיות, למשל בלוחות המקומיים בעיתון "כלבו" בחיפה ובלוח "ידיעות" בהרצליה – מושם דגש על רענון וחידוש המודעה במהלך התקופה. המשווק מפעיל ומתחזק אתר אינטרנט עצמאי ודואג לרענון המודעות המצולמות ולתיאור מדויק של מפרט הדירה.
כתיווך בוטיק אנהל פרסום שוטף במגוון רחב של דרכים במהלך הטיפול בבלעדיות: אנו לא עובדים בהיחבא: המשרד חושף את דבר מכירת הדירה בכל האמצעים ובכך מזרז את לוח הזמנים עד לתוצאה המיוחלת. כאן מתבטא היתרון האדיר שלנו, כמו גם שלכם, המוכרים, על כל שיטת מכירה אחרת!

לא דיווחת לא עשית
כל פעילות השיווק של תיווך בוטיק "יניב הס" מדווחת ללקוח. אנו מתחייבים להפיק על בסיס דו שבועי דו"ח פעילות שיווקית בו נעדכן את לקוחותינו, כמו גם את צוות המתווכים העובדים תחתינו, בכל המתרחש בקמפיין הדירה ובשוק המקומי.
אז איך מתקדמים?
הנכם נקשרים עם סוכן אישי ולא עם כתובת מעורפלת, התקשרו אלי: 072-2355551, 052-3425357.
ההצלחה מובטחת.
yaniv@yanivnadlan.co.il
כל טוב,
יניב